Szepty. Jak słuchać Ducha Świętego – 13.05.2026 r.

13 maja, wyjątkowo w parafii Zmartwychwstania Pańskiego, gościliśmy o. Adama Szustaka.
Tego prelegenta – chyba – nikomu nie trzeba przedstawiać 🙂 Dlatego zamiast rysu biograficznego zapraszamy Was do wysłuchania fascynującej rozmowy z cyklu „Rozmowy pod palmą

Gościem o. Adama jest dr Tomasz Rożek, fizyk, popularyzator nauki, założyciel wyjątkowej Nauka. To lubię. Nie napiszę, że to „spotkanie wiary i nauki”, bo wszyscy żyjemy w jednej rzeczywistości. To spotkanie dwóch mądrych gości, których warto posłuchać.

I przypomnieć sobie, że drugim w kolejności darem Ducha Świętego jest rozum.

***

Majowe spotkanie Dominikańskiej Szkoły Wiary w Białymstoku, organizowane w Kościele pw. Zmartwychwstania Pańskiego dzięki uprzejmości księdza proboszcza i przy współpracy wspólnoty ICHTYS. miało odpowiedni dla swojego czasu charakter, bo będąc w okresie przygotowania na Zesłanie Ducha Świętego, nie da się mówić o czym innym jak o słuchaniu właśnie Jego natchnień. Kazanie i konferencja ojca Adama Szustaka (dominikanina) jest juz do posłuchania:

KAZANIE:

KONFERENCJA
cz.1:

cz. 2:

Frekwencja nie zawiodła, kościół był pełny po brzegi.

A gospodarze miejsca, czyli wspólnota Ichtys zapewnili nam dobre przeżycie tego czasu, za co serdecznie dziękujemy!

Verified by MonsterInsights