13 maja, wyjątkowo w parafii Zmartwychwstania Pańskiego, gościliśmy o. Adama Szustaka.
Tego prelegenta – chyba – nikomu nie trzeba przedstawiać
Dlatego zamiast rysu biograficznego zapraszamy Was do wysłuchania fascynującej rozmowy z cyklu „Rozmowy pod palmą„
Gościem o. Adama jest dr Tomasz Rożek, fizyk, popularyzator nauki, założyciel wyjątkowej Nauka. To lubię. Nie napiszę, że to „spotkanie wiary i nauki”, bo wszyscy żyjemy w jednej rzeczywistości. To spotkanie dwóch mądrych gości, których warto posłuchać.
I przypomnieć sobie, że drugim w kolejności darem Ducha Świętego jest rozum.

***
Majowe spotkanie Dominikańskiej Szkoły Wiary w Białymstoku, organizowane w Kościele pw. Zmartwychwstania Pańskiego dzięki uprzejmości księdza proboszcza i przy współpracy wspólnoty ICHTYS. miało odpowiedni dla swojego czasu charakter, bo będąc w okresie przygotowania na Zesłanie Ducha Świętego, nie da się mówić o czym innym jak o słuchaniu właśnie Jego natchnień. Kazanie i konferencja ojca Adama Szustaka (dominikanina) jest juz do posłuchania:
KAZANIE:
KONFERENCJA
cz.1:
cz. 2:
Frekwencja nie zawiodła, kościół był pełny po brzegi.
A gospodarze miejsca, czyli wspólnota Ichtys zapewnili nam dobre przeżycie tego czasu, za co serdecznie dziękujemy!
