Mamy dobre wieści! Wracamy!

Ksiądz Arcybiskup dr Józef Guzdek pobłogosławił bliskiej naszemu sercu inicjatywie jaką jest Białostocka Dominikańska Szkoła Wiary.

Tę kontynuację, która jednocześnie jest dla nas nowym początkiem zainaugurowaliśmy 20.12.2022 roku uczestnicząc we Mszy Świętej w intencji DSW, którą celebrował o. Robert Głubisz OP. Ojciec opierając się na postawie biblijnego Achaza, który nie chciał zrezygnować ze swoich wyobrażeń, przypomniał, aby w podejmowaniu działań nie kierować się własnym planem, ale we wszystkim wypełniać wolę Bożą. Zawierzaliśmy więc nasze intencje, a szczególnie Dominikańską Szkołę Wiary w Białymstoku, aby sam Duch Święty prowadził to dzieło tak jak On chce. 

Planujemy już najbliższe wykłady. Trzymajcie rękę na pulsie i sprawdzajcie informacje na stronie internetowej oraz facebooku bo niebawem pojawi się informacja o pierwszym wykładzie i spotkaniu.